تبلیغات
تحصیل در کشورهای هلند و انگلیس - خدمات دانشجویی (بلیط،کارت دانشجو)
تحصیل در کشورهای هلند و انگلیس
فرصتهای کوچک،اغلب شروع کارهای عظیم هستند

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دراین صفحه اطلاعاتی نظیر

 برای شما عزیزان درنظر گرفته شده است

به عنوان یک خدمت جانبی به دانشجویان و دانشگاهیان محترم، ما ارزانترین بلیط های هواپیما را از مبدأ استانبول به کلیه شهرهای اروپا برایتان به صورت قطعی رزرو میکنیم. با رزرو بموقع و زودهنگام بلیط های آنلاین میتوانید هزینه سفر خود را به نحوی باورنکردنی تقلیل دهید.

نحوه اقدام

اسکن یا کپی صفحه اول گذرنامه خود را همراه با اطلاعات زیر برای ما از طریق ایمیل ارسال کنید: کشور و شهر مقصد، یکطرفه یا دوطرفه بودن پرواز، تاریخ ورود و خروج از شهر مورد نظر، تعداد افراد همراه و اسامی آنها. ما پس از بررسی از طریق ایمیل شما را در جریان نرخ بلیط و امکان یا عدم امکان رزرواسیون برای زمان در نظر گرفته شده قرار خواهیم داد.


هزینه ها و نحوه پرداخت آن

اجرت خدمات (کمیسیون) معادل 15% بهای بلیط (حداقل 200 هزار ریال) و غیرقابل عودت است. هزینه بلیط بر اساس واچر آنلاین در هنگام رزرو دریافت میگردد. در صورت لغو بموقع پرواز بر اساس مقررات شرکت هواپیمایی نسبت به عودت دادن مبالغ مربوطه اقدام میشود (در مورد برخی بلیطهای ارزان ممکن است وجهی عودت داده نشود). نمونه قیمتها (یکطرفه با اعمال کمیسیون و هزینه انتقال ارز):

استانبول – بازل: از 80 هزار تومان به بالا         استانبول – لندن: از 75 هزار تومان به بالا

س                                                                                                                                     

کارت شناسائی بین المللی برای دانشجویان و اساتید

كارت بین المللی دانشجویان و اعضای هیأت علمی(ISIC/IRIC)  مدركی است بین المللی ویژه دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاهها. این كارت كه تنها مدرك معتبر بین المللی دانشجویان است در سال 1955 با ابتكار انجمن ISIC ابداع و به جهانیان معرفی شد. این مؤسسه شاخه ای است از كنفدراسیون بین المللی مسافرتهای دانشجویی كه فعالیت آن در زمینه توسعه و بهبود وضع مسافرت های دانشجویی است.

انجمن ISIC برای اعضای هیأت علمی تمام وقت نیز كارت شناسایی صادر می كند كه International Teacher Identity Card (یا ITIC) نامیده می شود. کارتهای بین المللی دانشجویان و اعضای هیئت علمی مورد تأیید یونسکو بوده، در ایران توسط معاونت دانشجویی دانشگاه تهران (نماینده قانونی) صادر میگردد. کلیه دانشجویان کشور اعم از دولتی، حوزه های علمیه، آزاد، پیام نور، فراگیر، غیرانتفاعی و نظایر آن در کلیه مقاطع تحصیلی میتوانند کارت دانشجویی را دریافت و در ایران و سایر کشورها به منظور برخورداری از امتیازات مادی و معنوی آن استفاده نمایند.

اب                                                                                                                                      

 اجاره اتاق و منزل برای دانشجویان و دانشگاهیان در هلند

پیدا کردن منزل در هلند کاری بسیار مشکل است. این امر بویژه در بخشهای مرکزی و شرق هلند که از تراکم جمعیت بالایی برخوردار است بسیار آزار دهنده است. حتی با داشتن پول کافی ممکن است شما در کوتاه مدت موفق به یافتن مسکن نباشید. بنابراین، توصیه میکنیم پیش از شروع تحصیل یا فرصت مطالعاتی خود نسبت به اجاره مسکن اقدام نمایید. مسکنی که دانشگاه مقصد ممکن است برای شما تهیه نماید معمولاً گرانتر هم تمام میشود و احتمالاً با بودجه شما سازگار نباشد.

نحوه اقدام

از طریق تماس تلفنی یا ایمیل فرم درخواست اجاره را دریافت و پس از تکمیل آن از طریق ایمیل یا فکس به ما عودت دهید. مشخصات منزل مورد نظر، قیمت و زمان شروع و مدت اجاره را بادقت تکمیل نمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

هزینه ها و نحوه پرداخت آن

هزینه ثبت نام: 50 یورو در زمان درخواست و غیرقابل عودت

کمیسیون: معادل یک ماه اجاره بها (حداقل 300 یورو) بعد از پیدا کردن مسکن مورد نظر و توافق مستأجر

اجاره ماه اول و هزینه انتقال ارز: بعد از توافق دریافت میشود. اجاره اتاق و منزل از شهری به شهری متفاوت است و به طول مدت اقامت نیز بستگی دارد. در شرایط عادی و در صورت اقدام از طریق بنگاههای مسکن هلندی اجاره اتاق کمتر از 450 یورو نخواهد بود، لیکن ممکن است از طریق ما با هزینه کمتر نیز امکان پذیر باشد. هزینه انتقال ارز حدود 40 یوروست.

پول پیش: معمولاً معادل یک یا دو ماه اجاره (بسته به نظر مؤجر) که بعد از توافق پرداخت و هنگام تخلیه عودت داده میشود.

 

درباره وبلاگ

امیدواریم سطح علمی جوانان ایرانی همواره با پیشرفت خود در جامعه جهانی افتخار آفرین باشد.

مدیر وبلاگ : A. Kooshabadi

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • علاقه مند به ادامه تحصیل در هلند هستم، اما...

نویسندگان